Naši skauti proslavili prvi rođendan!

Došao je i taj dan. Prvi rođendan našeg skautskog odreda. Skauti su ga proslavili na svoj način. U subotu, 22.ožujka, uputili su se na rođendanski izlet na Ravnu goru. Pridružili su im se i naši župni pjevači, ministranti, zajednica mladih i roditelji. Svi zajedno proveli su odličan dan u kojem nije nedostajalo pjesme, druženja, sporta, vatre... :-)
 Ipak, vrhunac rođendanskog slavlja bila je nedjeljna sveta Misa u 10 sati, nakon koje su skauti počastili župljane sokom, kavom, i naravno, kolačima koje su ispekli skauti i njihovi roditelji. Povodom rođendana, skauti su napravili i video u kojem su nas podsjetili na neke veće izlete i događaje koji su obilježili prvu godinu njihova postojanja u našoj župi. Skautima želimo sve najbolje u budućnosti. Neka Bog blagoslovi njihov rast u ljubavi prema Bogu, Crkvi i domovini, a Vas pozivamo da uživate u videu.