Otvorenje Duhovnog centra Varaždinske biskupije u Veternici 18.9.2011.

U nedjelju, 18. rujna 2011. misnim slavljem započelo je otvorenje Duhovnog centra Varaždinske biskupije u Veternici. Misno slavlje je predvodio varaždinski biskup Josip Mrzljak zajedno sa svećenicima Varaždinske biskupije. Vlč. Damjan Koren preuzeo je zadaću dovršetka obnove nekadašnjeg pavlinskog ljetnikovca, koji je bio urušena i napuštena zgrada, kojoj je bila prednost ta da se nalazila na brijegu Hrvatskog zagorja (na području župe Mihovljan) okružena prirodnom ljepotom tog kraja.

Krašić, Lužnica, Kerestinec, Rakitje 11.9.2010.

U subotu 11. rujna 2010. godine župni suradnici, mladi i djeca uputili su se na izlet u Krašić, Lužnicu, Kerestinec i Rakitje. Smjestili smo se u autobus, pomolili dragom Bogu za sretan put, krenuli pjevajući i moleći.

Strahinjščica 29.8.2009.

Došao je i taj dan! 29.8., subota. Nas 30-ero mladih, entuzijastičnih (i svi oni koji se tako osjećaju) zaputilo se na izlet za župne suradnike na Strahinjščicu.

Posjet Vukovaru 23.5.2009.

U subotu 23. svibnja 2009. godine u ranim jutarnjim satima nas 60-tak župljana Sv. Fabijana i Sebastijana (većina članovi Udruge Sv. Vinka Paulskog) krenulo je autobusom prema Vukovaru.

Roštilj s đakonom Odilonom 2.5.2009.

Zajednica mladih Dobrog Pastira zaputila se u subotu 02.05.2009. u voćnjak naše župe na Varaždinbregu. Tamo nas je bilo dvadesetak i zajedno smo slavili Boga pjevajući, igrajući se i moleći.

Koprivnica travanj 2009.

Zajednica mladih iz Koprivnice pozvala nas je na zajedničko druženje i misno slavlje. S veseljem smo prihvatili njihov poziv i nas desetak je jureći krenulo prema Koprivnici.

Sračinec 8.3. 2009.

Mladi iz Dobrog Pastira na poziv vlč. Siniše Dudašeka uputili su se na susret mladih Donjovaraždinskog dekanata u župnoj crkvi Sv. Mihaela u  Sračincu.Krenuli smo od crkve Dobrog Pastira biciklima u dva sata.

Cenacolo Varaždin 6.1.2009.

Odluka je pala... idemo u Cenacolo! Nas nekoliko hrabrih (Dora, Damjan, Danijela, Melanija, Martina, Nenad, Zrinka) upustili smo se u avanturu, veseleći se lijepom druženju.

Sv. Martin na Muri 13.9.2008.

U subotu 13.09.2008. godine sedmero mladih uputilo se automobilima na nezaboravan izlet u susjedno Međimurje uz rijeku Muru.
<1>