Krunica i devetnica za silazak Duha Svetoga na sve birače koji odlučuju na referendumu 1.12.2013.

KRUNICA ZA SILAZAK DUHA BOŽJEGA NA SVE KOJI ODLUČUJU NA REFERENDUMU 1.12.2013.
Poštovani!
Ne niječući nikome nikakva prava pozivam vas da molimo, u duhu onoga što je ostavila zapisanim biblijska mudrost - za naše obitelji, za muževe i žene, za djecu, za naše roditelje, djedove i bake, posebno za naraštaje koji iza nas dolaze. Ovdje predlažem koncept molitve, tj. zazive koje možemo moliti zajedno s Marijom u njezinoj KRUNICI, za snagu i silazak Duha Božjega na sve koji odlučuju o bitnim pitanjima opstanka nas ljudi, ne samo u Hrvatskoj nego i u svijetu.
U prvom otajstvu, nakon tri Zdravo Marije, iza riječi Isus ide zaziv:
1. Po kojemu je stvoreno nebo i zemlja
2. Po kojemu je stvoreno kopno i voda
3. Po kojemu su stvoreni plodovi zemlje i životinje
4. Po kojemu se muž i žena vezuju u bračnu zajednicu
5. Po kojemu očekujemo novo nebo i novu zemlju
Ovom se molitvom pridružujemo i svima onima koji mole ZA bračnu zajednicu i obitelj.
Božji blagoslov svima

DEVETNICA PRIJE REFERENDUMA O BRAKU 1.12.2013.
Ovdje imate "letak-devetnicu" prije referenduma o braku 1. prosinca Molitvene mreže mladih za obitelj. Počinje danas 22.11.2013., a završava iduće subote 30.11.2013. O molitvi puno toga ovisi. Idućeg tjedna (već danas) mladi Vž-katedrale i grada Varaždina sastajat će se svaki dan. Predlažem da i vi, ako možete po svojim župama, formirate molitvene skupine te zajedno s Marijom molimo za hrvatski narod.
- devetnica za preuzeti u pdf formatu je ovdje