SHKM 2014. Dubrovnik

Deveti po redu SHKM (Susret Hrvatske katoličke mladeži) održat će se u Dubrovniku 26. i 27. travnja 2014.
godine. Prethodili su mu Susreti hrvatske katoličke mladeži u Splitu (1996.), Rijeci (2000.), Osijeku (2002.), Šibeniku (2004.), Puli (2006.), Varaždinu (2008.), Zadru (2010.) i Sisku (2012.).
Mladi iz župe (1. razred srednje i dalje) koji žele ići, putovati će busom s mladima iz grada i okolice. Cijena po osobi je 250 kn i 30 kn kotizacija.
Prilikom prijave potrebno je navesti:
- ime i prezime
- kontakt - broj mobitela ili fiksni telefon
- godinu rođenja
- župu i/ili zajednicu mladih u župi (ako je aktivan u njoj)
- veličina majice - majice su obilježje SHKM

Prijaviti se može zaključno do petka 7.2.2014. na e-mail info@zupa-fis.hr ili putem kontakt forme župne web stranice.

Sa sobom je potrebno ponijeti vreću za spavanje, osobnu ili putovnicu.
Za sve daljnje obaveze, potrebno je pratiti web stranicu župe ili web stranicu mladih Varaždinske biskupije.

Ostale detalje oko SHKM pratite na http://www.mladi-dbk.com/#shkm