Katolički skauti - akcija "Ambrozija 2" i izlet na Varaždin breg

Kroz ljetne praznike skauti nisu imali svoja redovna tjedna druženja, al to ne znači da su mirovali. Nakon sudjelovanja u „Ljetu u našoj župi“ koje je trajalo do 09.08.2013., već sljedeći petak 16.08.2013. skauti su se našli kod naše velike crkve Dobrog Pastira kako bi još jednom organizirali akciju čupanja ambrozije.
Već sljedećeg dana, u subotu 17.08.2013., skauti su se uputili u „Župne gorice“ kako bi se družili. Tijekom druženja skauti su po prvi puta postavili novi šator koji su dobili na dar od obitelji Mikac (još jednom velika im hvala). Nakon toga skauti su vrijeme proveli u igri, razgovoru i branju šljiva. Slike sa ova dva događaja možete pogledati na slikama ispod.
Još jednom pozivamo sve zainteresirane da nam se priključe. Sastanci se održavaju svakog petka u 20,00h za osnovnoškolce ( do 7. razreda ), te od 21,15h za osmaše i srednjoškolce. Vidimo se!