Ministranti

Ministrantsku zajednicu resi prijateljstvo i povezanost Kristova Duha. Oni nisu obično društvo, klapa ili škvadra. Krist je među njima. On je centar i veza njihova zajedništva. Biti ministrant znači biti službenik oltara.  Naša župna zajednica broji 20 ministranata. To su većinom osnovnoškolci, zatim imamo i nekoliko srednjoškolaca pa i studenata. Aktivnosti naših ministranta vidljive su za vrijeme trajanja svete mise. Osim molitve i prijateljstva glavni razlog naših aktivnosti je i doprinos uzvišenosti i ljepoti službe Božje. Mi nismo ovdje da se pojedinačno ističemo, već da zajedno doprinesemo službi Božjoj, na radost našeg župnika i ostalih vjernika naše Crkve.
Svatko tko nam se želi pridružiti, može pitati bilo koga od ministranata na misama ili župnika.
Ministrante vodi Marko Kolarek koji je također član ministrantske zajednice.