Projekt izrade klupa sa klecalima u župnoj crkvi Dobrog pastira

Dragi župljani!
Svaka Crkva treba biti zaokružena cjelina. Naša župna Crkva da bi dobila svoju cjelinu potrebno ju je do kraja urediti sa stvarima koje su joj potrebne da bi se u njoj liturgijska slavlja odvijala dostojanstveno. Trenutno se u crkvi nalaze stolice, no, stolci nisu pravo i idealno rješenje za crkvu, nego klupe s klecalima koje će vjernicima omogućiti da sudjeluju što dostojanstvenije u slavlju Svete Mise. Zbog toga krećemo u REALIZACIJU PROJEKTA IZRADE S KLECALIMA U ŽUPNOJ CRKVI DOBROG PASTIRA.
Ukupna cijena izrade i postavljanja klupa u našu župnu crkvu iznosi 250.000 kn. Uz određene donatore za sada imamo osigurano 130.000 kn.
Stoga Vas usrdno molim i potičem da u svojim mogućnostima novčanim prilogom pomognete u realizaciji ovog projekta.
Svoj doprinos možete donijeti u župni ured ili uplatiti na žiro račun župe:
RKT. ŽUPA SVETOG FABIJANA I SEBASTIJANA
Vladimira Gortana 53
HR – 42000 Varaždin
MB 01251945
OIB 96197840752

Nadajući se da ćete izaći u susret svojom čovječnošću i dobrotom, srdačno Vas pozdravljam i želim svako dobro.

vlč. Josip Đurin
župnik

Ostavi odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)