• Dvodnevna duhova obova za mlade

Dragi mladi, podsjećamo Vas na dvodnevnu korizmenu duhovnu obnovu s temom “IZVEZI NA PUČINU” koja se održava 15. i 16. ožujka 2019. (petak i subotu) s početkom u 18 sati u varaždinskoj katedrali. Duhovnu obnovu će ove godine predvoditi mons. Jorge Ramos, svećenik Prelature Opusa Dei u Hrvatskoj i poznati ispovjednik.

• Slavlje u crkvi Dobrog Pastira

Dana 30. studenog proslavile su se dvije obljetnice. Obilježena je 39. godišnjica od osnutka, dok je sama župna crkva Dobrog Pastira proslavila 11. obljetnicu od posvete.
    Trodnevnu duhovnu obnovu predvodio je fra Mijo Šarčević, gvardijan Kapucinskog samostana u Varaždinu, a glavno središnje misno slavlje bilo je u petak 30.studenog u crkvi Dobrog Pastira koju je predvodio mons. Josip Mrzljak, varaždinski biskup.

• Župno klanjanje

U petak, 30. studenoga 2018., u našoj se župi slavi godišnje župno klanjanje te se ujedno taj dan obilježava 39. obljetnica osnivanja naše župe i 11. obljetnica posvete župne crkve Dobrog Pastira. Ovu župnu svetkovinu obilježit ćemo cjelodnevnim programom koji će završiti svečanom večernjom svetom Misom koju će u 18 sati predvoditi naš varaždinski biskup, mons. Josip Mrzljak. Uključimo se i budimo kao obitelj zajedno prisutni, posebno s našom djecom, prvopričesnicima, krizmanicima i mladima!

• Mjerenje tlaka i šećera

Dragi župljani,

u nedjelju, 02. prosinca, od 9.00 pa do 9.45 sati u vjeronaučnoj dvorani, održavat će se u organizaciji Udruge svetog Vinka mjerenje tlaka i šećera u krvi. Dođimo i provjerimo svoje stanje.

Svako dobro!

• Prikupljanje namirnica za božićne poklone djeci i obiteljima u potrebi

Dragi župljani,

uvijek smo vam zahvalni na vašoj dobroti i osjetljivosti za druge, dopuštamo si ponovno vas pozvati da vašim darom darujete potrebne. Budući da nam se sljedeći mjesec bliže blagdani potrebno se za njih unaprijed pripremiti. Stoga vas obavještavamo da ćemo ovaj tjedan od ponedjeljka, 26. studenoga, do nedjelje, 02. prosinca prikupljati darove za pomoć djeci i obiteljima u potrebi. Što vas molimo? NEPOKVARLJIVE PREHRAMBENE NAMIRNICE SVIH VRSTA RAZNE HIGIJENSKE POTREPŠTINE SVE VRSTE ŠKOLSKOG PRIBORA ZA DJECU. Vaše darove stavite u vrećice i donesite ih u crkvu u navedenom razdoblju prije ili poslije svetih Misa kako bi ih naša vrijedna Udruga svetog Vinka Paulskog mogla navrijeme pripraviti!

HVALA VAM PONOVNO OD SRCA

• Projekt izrade klupa sa klecalima u župnoj crkvi Dobrog pastira

Dragi župljani!
    Svaka Crkva treba biti zaokružena cjelina. Naša župna Crkva da bi dobila svoju cjelinu potrebno ju je do kraja urediti sa stvarima koje su joj potrebne da bi se u njoj liturgijska slavlja odvijala dostojanstveno. Trenutno se u crkvi nalaze stolice, no, stolci nisu pravo i idealno rješenje za crkvu, nego klupe s klecalima koje će vjernicima omogućiti da sudjeluju što dostojanstvenije u slavlju Svete Mise. Zbog toga krećemo u REALIZACIJU PROJEKTA IZRADE S KLECALIMA U ŽUPNOJ CRKVI DOBROG PASTIRA.